Підписано меморандум про співпрацю з громадською організацією «Асоціація інвентаризаторів нерухомого майна Запорізької області»

19 Вересня 2019 року о 15:52

Ефективна взаємодія органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства є однією з найважливіших умов становлення України як демократичної, правової і соціальної держави. Досвід демократичних держав світу засвідчує, що саме громадська участь дозволяє досягти більшої ефективності в багатьох сферах суспільного життя.

Керуючись мотивом посилення соціального партнерства в рамках реалізації правопросвітницького проєкту «Я Маю Право!» 19 вересня 2019 року було укладено меморандум між Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області та громадською організацією «Асоціація інвентаризаторів нерухомого майна Запорізької області».

Укладаючи Меморандум сторони взяли до уваги важливість об’єднання зусиль для забезпечення високого рівня реалізації та захисту майнових прав та інтересів громадян при проведенні державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна. Тому у майбутньому заплановано налагодження високого рівня співпраці  через соціальне партнерство.

На завершення, очільник запорізької юстиції Сергій Васильцов наголосив, що підписання Меморандуму сприятиме наданню правової та інформаційної допомоги громадянам при проведенні державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та розробленні технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.