Підписано Меморандум про співпрацю з ГО «Всесвітня Асамблея нащадків козацьких родів»

24 Квітня 2019 року о 9:37

Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області та Громадська організація «Всесвітня Асамблея нащадків козацьких родів» підписали Меморандум про співпрацю.
Участь у заході взяли очільник запорізької юстиції Сергій Васильцов, представник Асамблеї Володимир Лютий, працівники структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у місті Запоріжжі та представники Запорозького козацького патріотичного руху опору .
Меморандум про співпрацю було підписано задля підвищення рівня юридичної грамотності, соціальної та правової підтримки учасників АТО, волонтерів, учасників патріотичних козацьких організацій, членів Українського козацького патріотичного руху інформаційного спротиву агресорам і окупантам та членів їх сімей, та населення в цілому.
«Надання якісної і вчасної правової допомоги усім верствам населення, поширення правової інформації зрозумілою людям мовою залишаються серйозною місією Міністерства юстиції України та, зокрема, нашого Управління. Адже рівень обізнаності пересічних громадян про свої права залишається посереднім, тож його необхідно постійно піднімати» – зазначив Сергій Васильцов.
Нинішній меморандум дасть змогу ознайомити більшу кількість населення з реформами та сервісами Міністерства юстиції України, які впроваджуються з метою спрощення механізму реалізації прав людини. У рамках співпраці планується організація та проведення спільних просвітницьких заходів та кампаній, а також координація зусиль для перенаправлення громадян, які звертаються за допомогою.