«Open Space»

3 Травня 2019 року о 9:34

У приміщенні Запорізького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області 27 вересня 2018 року відкрито перший у Запоріжжі центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану «Open Space».

Створивши такий офіс, ми відходимо від “кабінетної системи”, осучаснюємо систему надання послуг у відділах ДРАЦС.

Оновленний відділ допомагає громадянам швидко, якісно та в комфортних умовах отримувати найбільш популярні послуги.

Офіс «Open Space» пропонує зареєструвати народження дитини,  подати заяви про державну реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу, отримати  повторно свідоцтва про реєстрацію актів цивільного стану та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, подати документи для проставлення апостиля. З моменту відкриття центру надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану «Open Space» до нього звернулись 6 225 громадян.

Центр укомплектовано висококваліфікованими спеціалістами, обладнано сучасною технікою, функціонує електронна черга та електронне табло, облаштовано дитячий куточок.

Сучасна система органів державної реєстрації актів цивільного стану весь час удосконалюється, оскільки увібрала в себе результати вітчизняного та зарубіжного досвіду. На сьогодні у відділах державної реєстрації актів цивільного стану працюють досвідчені фахівці з вищою юридичною освітою.