Олексій Долгополов привітав студентську молодь з початком ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство»

10 Квітня 2019 року о 12:04

10 квітня 2019 року у Запорізькому національному університеті розпочався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство». Метою заходу є виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання і активізації їх науково-дослідної роботи, творчої праці.

Від органів юстиції до студентської молоді з вітальним словом звернувся в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Олексій Долгополов, який зазначив, що проведення цього масштабного заходу є знаковою подією не тільки для університету, а й для всього Запорізького краю. Він побажав учасникам отримати нові корисні знання і навички, продемонструвати свою креативність, потоваришувати з однолітками з інших навчальних закладів та перемогти найдостойнішим.