«Не отримуєш аліменти?», «Не знаєш як отримати знижку на навчання?», про це та інше дізналися громадяни Вознесенівського району м. Запоріжжя

24 Травня 2019 року о 17:10

У рамках правопросвітницької кампанії Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», зокрема у його соціально значимих напрямках «Відповідальне батьківство», «Протидія домашньому насильству» та «Виконання рішення суду», фахівці відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань УДР ГТУЮ у Запорізькій області консультують громадян Вознесенівського району м. Запоріжжя.

Під час інформування були обговорені питання про те, що вчасно виконане рішення суду дозволяє особі уникнути додаткових платежів, обмежень (арешт майна, обмеження у праві займатися певним видом діяльності), адміністративної та кримінальної відповідальності, сприяє підвищенню доступності правосуддя, розвитку бізнесу та економіки в регіоні тощо, а також про можливість отримання податкової знижки на розвиток дитини та оформлення послуги «муніципальна няня».

Додатково було ознайомлено громадян про запровадження #ЕлектронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях та іншими напрямами діяльності Міністерства юстиції.

 

#МінЮст

#ВідповідальнеБатьківство

#ЧужихДітейНеБуває

#ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду