Навчайтесь разом із запорізькою юстицією!

18 Вересня 2019 року о 14:22

Сьогодні, 18 вересня 2019 року, фахівцями Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області розпочато серію навчальних тренінгів для старшокласників та студентів запорізьких вищів в рамках Школи правової грамотності для молоді «Моє право», за ініціативи та на базі соціального партнера – КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР.

Перший навчальний тренінг присвячений сприянню формування у студентів культури споживання та отримання навичок із захисту прав споживачів. Питання захисту прав споживачів є надзвичайно актуальним, тому що сучасний ринок вимагає освіченого споживача, який вміє відстоювати свої інтереси, самостійно знаходити відповіді на численні запитання.

Правники юстиції ознайомили учасників тренінгу з основними правами споживачів, обговорили актуальні питання, зокрема: захист прав споживачів фінансових, медичних, освітніх, інформаційних послуг тощо. Для закріплення отриманих знань, було запропоновано об’єднатись в робочі групи та розв’язати правові задачі.

Наприкінці, всі бажаючі мали можливість особисто поспілкуватися зі спеціалістами юстиції з питань захисту прав споживачів, розповісти про свою проблему, отримати пораду та зрозуміти алгоритм подальших дій.

#ЯМАЮПРАВО 

#ПраваСпоживачів