Напередодні Дня захисту дітей у Запоріжжі нагородили переможців регіонального етапу конкурсу малюнків «Я маю право!»

31 Травня 2019 року о 15:31

Представники юстиції сьогодні завітали на свято «Відкриваємо двері в літо», яке відбулось у Запорізькій обласній бібліотеці для дітей «Юний читач», щоб привітати дітлахів із Днем захисту дітей та нагородити переможців регіонального етапу конкурсу малюнків «Я маю право!».

Член Координаційної ради молодих юристів при управлінні юстиції, заступник голови Запорізької обласної організації Союзу юристів України Олена Дємєнєва привітала дітей-переможців регіонального етапу конкурсу, зазначивши, що діти – це наше найцінніше надбання та надія на майбутнє, а обов’язок дорослих – захищати дітей.

Визначення і нагородження переможців конкурсу цьогоріч відбулися за участі громадської організації «Міський центр допомоги». Подарунки, які надала громадська організація, дуже сподобалися учасникам конкурсу.

Діти та їх батьки отримали від фахівців юстиції інформаційні матеріали проекту ЯМП!, зокрема, буклети «Відповідальне батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон – просто!», «Зупинимо булінг разом!» та інші.

#ЯМП!

#ДеньЗахистуДітей