«Ми всі різні, але ми всі рівні» – під таким гаслом пройшов сьогодні правовий урок у першокласників Запорізької ЗОШ І-ІІІ ст. № 30

24 Вересня 2019 року о 11:45

«Ми всі різні, але ми всі рівні» – під таким гаслом пройшов сьогодні правовий урок у першокласників Запорізької загальноосвітньої школи                  І-ІІІ ступенів № 30 Запорізької міської ради Запорізької області. Під час уроку фахівці сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини ГТУЮ у Запорізькій області говорили з дітьми про їх права, обов’язки та рекомендації щодо правил поведінки у школі.

Цькування у школі  не можуть бути звичайними буденними жартами, а конфлікти – це не нормальні взаємовідносини у групі. З дітьми говорили про те, як уникати конфліктів, як правильно вирішувати їх, пояснили, чому дуже важливо звертатися до дорослих, вчителів та батьків. Розповіли школярам про те, де можна отримати допомогу, якщо вони стали жертвою булінгу.

Першокласники ставили фахівцям питання, брали участь у обговоренні, з інтересом слухали життєві приклади та вже чекають нових зустрічей з правниками.

#РазомПротиБулінгу