Мешканців міста Запоріжжя проінформовано відносно нових кампаній загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

19 Липня 2019 року о 17:46

19.07.2019 працівниками відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області проведено інформування населення в рамках реалізації кампаній «Чесна платіжка» та «Я маю право голосу!». Громадяни дізналися скільки можна зекономити на нових тарифах, як оскаржити дії теплопостачальної організації, про зміну місця голосування та що робити якщо побачив правопорушення у виборчій дільниці.

Розповсюджені інформаційні тематичні буклети та плакати: «Чесна платіжка», «Я маю право голосу!», «Як протидіяти домашньому насильству», «Відповідальність про несплату аліментів», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача», «Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника».

Нагадуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 560 «Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг» визначено граничні ціни/тарифи на послуги для населення міст обласного значення та м. Києва:

з постачання теплової енергії: у разі оснащення приладами обліку — 1400 гривень за 1 Гкал (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності приладів обліку — 35,21 гривні за 1 кв. метр (з урахуванням податку на додану вартість);

з постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем постачання гарячої води — 83,66 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість); у разі відсутності рушникосушильників — 75,74 гривні за 1 куб. метр (з урахуванням податку на додану вартість)..

#ЯмаюПравоГолосу
#ЧеснаПлатіжка
#ПідЗахистомПрава
#ЗнаюДіюЗахищаю!
#ЯМП!