Мешканці міста Запоріжжя отримали правові консультації під час консультативно-правових зустрічей

18 Липня 2019 року о 14:55

Сьогодні спеціалісти юстиції Запоріжжя спільно з районною адміністрацією Запорізької міської ради по Комунарському району та спільно із Запорізькою міською радою провели консультативно-правовові зустрічі в приміщеннях Комунарської районної адміністрації та Палацу культури «Орбіта» у Вознесенівському районі міста Запоріжжя.

Під час зустрічей  за правовою допомогою звернулося п’ятнадцять мешканців міста Запоріжжя, яких цікавив ряд питань, а саме: як учаснику АТО отримати земельну ділянку, куди звертатися щоб отримати пенсію не за місцем реєстрації, порядок отримання спадщини, як зробити перерахунок вартості послуги на опалення, захист прав споживачів житлово-комунальних послуг та інші. Спеціалісти юстиції надали правові роз’яснення та відповіли на всі питання в межах своєї компетенції.

Окрім того громадяни, які звернулися за правовою консультацією, отримали не лише правові поради від фахівців запорізької юстиції, але і дізналися більше про нові кампанії в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», «Я маю право голосу», «Чесна платіжка», «Суд за участі присяжних», «Поїхати з дитиною за кордон – легко», «Відповідальне батьківство».

Усі охочі отримали інформаційні тематичні буклети «Чесна платіжка», «Я маю право голосу» «Відповідальне батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Отримуй аліменти!», «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача», «Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника», «Суд за участі присяжних».

Нагадаємо, що такі консультативно-правові зустрічі проходять кожного третього четверга місяця з 10-00 до 12-00 за такими адресами:

1) вул. Чумаченка, 32, м. Запоріжжя, (061) 287-09-36;

2) вул. Лермонтова, 9, м. Запоріжжя, (061) 224-23-55.

Наступні зустрічі відбудуться 15 серпня 2019 року.

#ЯМаюПраво!

#Захищай_свої_права_разом_з_Мін’юстом!