Мешканці міста Запоріжжя отримали фахову безоплатну правову допомогу

18 Квітня 2019 року о 9:33

Команда запорізької юстиції в черговий раз відвідала консультативно-правові зустрічі, організовані міською владою для мешканців Запоріжжя пільгових категорій (пенсіонерів, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних сімей, студентів, безробітних та інших категорій).

Відповідні консультативно-правові зустрічі відбуваються  кожного третього четверга місяця в приміщеннях будинку культури «Орбіта» та районній адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району.

Цього разу, до фахівців запорізькою юстиції звернулися п’ять мешканців міста, яких турбувало вирішення їх правових питань стосовно перерахунку та виплати аліментів, нотаріального оформлення заповіту, соціального забезпечення, а також реалізації їх прав виборців.

Під час спілкування, громадяни, які звернулися за правовою консультацією, отримали не лише правові поради від фахівців запорізької юстиції, але і дізналися більше про права виборців, порушення, які можуть траплятися під час голосування, та відповідальність за них. Отримали  буклети «Вибори без порушень», «Пам’ятка виборця», «Як проголосувати за місцем перебування».

Нагадаємо, що інформація про пункти, де можна отримати безоплатну правову допомогу, знаходиться за посиланням:   https://justzp.gov.ua/bezoplatna-pravova-dopomoha/

 

#ЯМП

#ПРАВОВА_ДОПОМОГА

#ЯМаюПравоГолосу