Мешканці міста Запоріжжя отримали фахову безоплатну правову допомогу

16 Травня 2019 року о 17:16

Фахівці запорізької юстиції в черговий раз відвідали консультативно-правові зустрічі, організовані міською владою для мешканців Запоріжжя пільгових категорій (пенсіонерів, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних сімей, студентів, безробітних та інших категорій).

Відповідні консультативно-правові зустрічі відбуваються кожного третього четверга місяця в приміщеннях будинку культури «Орбіта» та районній адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району.

Цього разу, до фахівців запорізькою юстиції звернулися шість мешканців міста, яких турбувало вирішення їх правових питань стосовно перерахунку та виплати аліментів, визнання фізичної особи банкротом та порядку доступу до публічної інформації.

Під час спілкування, громадяни, які звернулися за правовою консультацією, отримали не лише правові поради від фахівців запорізької юстиції, але і дізналися більше про право на виконання рішення суду, та що робити, якщо виконавець недобросовісно виконує рішення. Всі бажаючі отримали  буклети «Відповідальне батьківство», «Отримуй аліменти», «Виконання рішення суду».

Нагадаємо, що інформація про пункти, де можна отримати безоплатну правову допомогу, знаходиться за посиланням:   https://justzp.gov.ua/bezoplatna-pravova-dopomoha/

#ЯМП

#ПРАВОВА_ДОПОМОГА