Максим Югаєв провів інформаційну зустріч з колективом дошкільного закладу

25 Червня 2019 року о 16:52

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право» фахівці запорізької юстиції продовжують інформувати дошкільні заклади освіти. Так, 25 червня у стінах ДНЗ №130 «Казка» начальник відділу банкрутства ГТУЮ у Запорізькій області Максим Вікторович Югаєв зустрівся з трудовим колективом та очільником закладу. Основним меседжом інформаційного заходу стала правопросвітницька кампанія «Відповідальне батьківство», а саме ініціативи «Стоп булінг», «Муніципальна няня», «Чужих дітей не буває» та «Податкова знижка на розвиток дитини».

«Хочу зазначити, що на сьогодні знижку можна отримати на оплату навчання дитини не тільки у коледжах, профтехучилищах чи вишах, але й у школах та, навіть, дитячих садочках. Крім того, до цього списку включені гуртки та різноманітні секції. Орієнтований розмір знижки – 18%. Як отримати знижку можна дізнатися на сайті Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області у розділі FAQ Правопросвітницькі кампанії», – зазначив представник юстиції.

Та не менш актуальним було питання булінгу в навчальних закладах, тому протягом наступної години спілкування проходило у форматі запитання-відповідь. Як діяти у разі булінгу вихователям та батькам, які види булінгу існують, що робити, якщо дитина є агресором – на всі ці запитання Максим Вікторович надав детальне роз’яснення, а також презентував інформаційні буклети «Стоп булінг».

«Зверніть увагу, що отримати необхідну правову консультацію можна звернувшись до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103*. А головне, слід пам’ятати, що діти мають право на отримання безоплатної послуги адвоката (складання заяв, представництво в суді)», – додали на завершення бесіди.