Консультативна зустріч у рамках всеукраїнської акції «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

4 Грудня 2019 року о 9:35

Міжнародна кампанія “16 днів проти насильства” стартувала 25 листопада 2019 року, в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

За даними ООН, близько 4-х мільйонів українських жінок страждають від насилля в родинах щорічно. І тільки 10-15% звертаються по допомогу.

В Україні від домашнього насилля у рік гине приблизно 600 жінок.

Цьогорічний девіз кампанії «Розфарбуємо світ в помаранчевий колір: Покоління рівності виступає проти зґвалтувань». Головна мета кампанії – привернути увагу до чутливої теми гендерного насильства, а також об’єднати суспільство у боротьбі з ним.

Саме тому, фахівці Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області взяли участь у консультативній зустрічі на підтримку всеукраїнської акції «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА», що відбулася на базі Жовтневого районного суду міста Запоріжжя за участю представників органів Національної поліції України, Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги, Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Темою обговорення стали механізми запобігання насильству в сім’ї, процедурні аспекти діяльності органів влади різних рівнів по попередженню домашнього насильства, адміністративна відповідальність та судова практика.

Додатково, до відома було наголошено на запровадженні #ЕлектронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях тощо.