Команда запорізької юстиції провела тематичний урок «Ми різні і ми рівні»

11 Вересня 2019 року о 16:36

Команда запорізької юстиції провела тематичний урок «Ми різні і ми рівні»

Представники запорізької юстиції продовжують проводити тематичні уроки в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Так, 11 вересня 2019 року фахівці запорізької юстиції спільно з представниками Дніпровського районного відділу у місті Запоріжжі Управління ДМСУ в Запорізькій області провели урок з учнями 8 класу  Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №59 з поглибленим вивченням англійської мови.

Під час зустрічі говорили про рівність людей та їх права у суспільстві, дискутували з приводу дискримінації та її ознак. У ході жвавого обговорення з’ясували, що дискримінація стається кожного разу, коли в однаковій ситуації через стереотипи чи певні зовнішні ознаки до одних людей ставляться гірше, ніж до інших. Крім цього, старшокласники з цікавістю виконували практичні вправи.

Також діти мали можливість ознайомитися з особливостями роботи міграційної служби та колом питань, щодо яких можна звертатись до неї.

Наприкінці зустрічі працівники юстиції роз’яснили старшокласникам, як себе захищати у разі, коли порушуються їхні конституційні права, куди звертатися за допомогою та як скористатися безоплатною правової допомогою.

 

#ЯМАЮПРАВО!

#ЧужихДітейНеБуває

#СтопБулінг