Кажемо «НІ!» булінгу в шкільному середовищі!

17 Вересня 2019 року о 15:07

Фахівці запорізької юстиції продовжують знайомити дітей із їх правами. У рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» до учнів 5 класу Запорізької гімназії №71 з поглибленим вивченням іноземної мови Запорізької міської ради Запорізької області в гості завітали спеціалісти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти запорізької юстиції.

Школярам розповіли про булінг, акцентували увагу на тому, що знущання може бути не тільки фізичним, а й економічним, психологічним, сексуальним. Пояснили учням що робити, якщо вони стали жертвою цькування однолітків та як діяти, якщо вони стали свідками булінгу. Говорили і про те, що робити, коли поряд дитина-агресор.

Заходи відбувалися у формі відкритого діалогу. Школярі активно брали участь в обговоренні даної теми та ставили чимало запитань. Підлітки цікавилися, до кого звертатися за допомогою, чи вважається булінгом сварка між однокласниками, яку вирішили самостійно без втручання дорослих, хто несе відповідальність за вчинки дітей.

Наприкінці зустрічі спеціалісти запорізької юстиції роздали інформаційні буклети та подарували дітлахам розмальовки на правову тематику.

 

#РазомПротиБулінгу