Юстиція продовжує розповідати учням про їх права

6 Вересня 2019 року о 15:45

Фахівці відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації  та  громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області продовжують проводити інформативні уроки на тему: «Я МАЮ ПРАВО!».

Сьогодні, представники юстиції завітали до учнів 3 класу Запорізького навчально-виховного комплексу №109 Запорізької міської ради.

Під час заходу діти з’ясували про основні права, сформували правову свідомість та виховували в собі вміння дотримуватись правових обов`язків, також були ознайомлені з основними положеннями Конвенції про права дитини, заповнили карту «Права дитини», взяли участь у практичній вправі «Правове дерево».

Вкінці уроку фахівці відділу обговорили з учнями що найбільше їм запам’яталось, якими правами частіше користуються і що вразило їх найбільше.

Учні були активними, задавали багато питань, розмальовували тематичні малюнки з правами дітей, а також ділилися своїми особистими знаннями про права та обов’язки дитини.

Спеціалісти наголосили діткам, що «У кожного з нас є права, і ми повинні добре знати їх та вміти ними користуватись. Але слід знати не лише свої права, а й обов’язки. Прагнучи відстояти свої права, не порушуйте права інших!».

Було поінформовано в рамках наступних кампаній Міністерства юстиції: #ЧужихДітейНеБуває, #ПоїхатиЗДитиноюЗаКордон-Легко!, #ПодатковаЗнижкаНаНавчання, #СтопНасильство», #CтопБулінг, «Виконання рішення суду» тощо. Під час інформативного спілкування надавалися друковані матеріали щодо реалізації зазначеного проекту, інформаційне видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей”.