Інформування громадян щодо правопросвітницького проекту “Відповідальне батьківсто”

10 Травня 2019 року о 12:41

 10 травня 2019 року працівниками відділу ДРАЦС ГТУЮ у Запорізькій області Хортицького району в рамках загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!” проведено інформування громадян щодо правопросвітницького проекту “Відповідальне батьківсто.

Спеціалісти відділу розповіли куди звертатись, та як отримати податкову знижку на навчання, якщо дитина відвідує навчальні заклади та розвиваючі секції, на які батьки витрачають кошти.

Як показує практика питання виплати аліментів не втрачають своєї актуальності, бо кожного разу під час проведення інформувань громадяни запитують, як оформити аліменти та куди звертатись. А оскільки однією з локацій сьогоднішнього інформування було обрано дитячий майданчик, спеціалісти Хортицького районного у місті Запоріжжі вдділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області поспілкувавшись з батьками зрозуміли, що тематика «Муніципальної няні» є новою для багатьох, і в той же час викликає неабияку зацікавленість.