Інформаційно-правову годину провели з фахівцями міських бібліотек для дорослого населення

10 Липня 2019 року о 15:57

Фахівці запорізької юстиції продовжують активну правопросвітницьку роботу в рамках реалізації кампанії #ВідповідальнеБатьківство, #ЧеснаПлатіжка. 10 липня 2019 року фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти запорізької юстиції провели інформаційно-правову годину з фахівцями міських бібліотек для дорослого населення.

Присутнім розповіли про новації в законодавстві, у тому числі й щодо посилення відповідальності неплатників аліментів та про нові правила виїзду з дитиною за кордон. Роз’яснили порядок отримання податкової знижки батьками, які оплачують навчання дітей, отримання послуги «Муніципальна няня», а також інші стимули та гарантії для відповідальних батьків. Напередодні позачергових виборів народних депутатів України,  працівники запорізької юстиції акцентували увагу на тому, як проголосувати 21 липня 2019 року не за місцем реєстрації.

Також, усі охочі отримали правові консультації та інформаційні матеріали Міністерства юстиції України і Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Крім того, цей захід став майданчиком для співпраці між запорізькою юстицією та Центральною бібліотекою централізованої бібліотечної системи для дорослого населення в напрямку реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».

#ЯМП
#ЮстиціяВідкритаДляЛюдей

#ВідповідальнимБатькамУрядоваПідтримка

#ЧужихДітейНеБуває

#НеПереплачуйтеЗаТеплоТаГарячуВоду