Як у Запоріжжі попереджають молодь про небезпеку торгівлі людьми

21 Жовтня 2019 року о 17:02

Однією з проблем, що стоять сьогодні перед Україною та світовою спільнотою, є торгівля людьми. Незважаючи на здійснення певних заходів щодо протидії торгівлі людьми проблема залишається актуальною.

Щоб привернути увагу молоді, підвищити їх рівень інформованості та усвідомлення проблеми торгівлі людьми 21 жовтня 2019 року, спеціалісти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області долучились до інформаційно-профілактичного заходу «Школа безпечної міграції» для дітей, які перебувають на обліку в центрах ювенальної пробації Запорізької області.

На початку зустрічі юристи наголосили на тому, що об’єктом торгівлі людьми часто є молоді люди, котрі не мають достатнього досвіду і не обізнані з наслідками протиправної діяльності. Саме тому молоді навели приклади способів втягнення дітей у торгівлю людьми та розповіли як уникнути цієї проблеми.

Для кращого сприяння інформації діти попрацювали в групах з ситуаційним матеріалом та відповіли на питання: Які основні причини такого явища, як торгівля людьми? Що з наведених прикладів є торгівлею людьми, а що ні? Після чого учасники зустрічі виконали письмове завдання та оцінили ймовірність потрапляння в ситуацію, пов’язаної незаконною експлуатацією людей.

Проведення таких занять для молоді уразливих категорій є вкрай важливим задля формування у них розуміння того, що людська гідність, права людини є найвищою цінністю.

#ЯМП!

#Запорізька_юстиція