Як проголосувати не за місцем реєстрації? – #ЯМаюПравоГолосу – інформативна бесіда з представниками дільничної виборчої комісії

12 Липня 2019 року о 14:27

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та правопросвітницької кампанії #ЯМаюПравоГолосу, працівники відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели інформативну бесіду з представниками дільничної виборчої комісії  № 230828.

В ході бесіди були обговорені питання, щодо алгоритму дій, в разі коли Вас немає в Реєстрі виборців та Як проголосувати за місцем перебування?.

💥ВАЖЛИВО💥
Звернутися про включення до органу ведення реєстру потрібно до 15 липня включно!

Перевірити себе у Державному реєстрі виборців можна за посиланням, увійшовши в особистий кабінет: https://bit.ly/2DDHI2B.

Додатково, було доведено до відома наступні актуальні кампанії Міністерства юстиції України: #ЧеснаПлатіжка, #ВідповідальнеБатьківство, #ЧужихДітейНеБуває, #ЯМаюПравоБутиПрисяжним, #ЯМаюПравоНаВиконанняРішенняСуду тощо.

Тим більш, вказано на питання про запровадження електронного документообігу в органах публічної влади України.

Залишено інформаційні матеріали для розповсюдження серед населення.

#ЯМАЮПРАВО #ЯМаюПравоГолосу