Громадянам похилого віку були надані правові консультації з питань вчинення нотаріальних дій

31 Травня 2019 року о 16:39

30 травня 2019 року Управлінням з питань нотаріату ГТУЮ у Запорізькій області був організований та проведений виїзд мобільної точки з надання правових консультацій з питань вчинення нотаріальних дій для громадян похилого віку. Громадян консультували начальник відділу аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату Управління з питань нотаріату Наталія Лєміш спільно з головою Відділення Нотаріальної палати України в Запорізькій області Людмилою Масловець, на базі відділення денного перебування Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування Дніпровського району.

В рамках заходу, особи похилого віку мали можливість отримати фахові правові консультації та роз’яснення з питань особливостей посвідчення договорів дарування та договорів довічного утримання, заповітів та спадкових договорів. Також, громадянам роз’яснили загальний порядок оформлення спадщини.

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» були розповсюджені інформаційні ліфлети «Відповідальне батьківство», «Виконання рішення суду», «Пам’ятка для стягувача», тощо.

Нагадаємо, що надання адресної безоплатної правової допомоги є одним із пріоритетних напрямків загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!». Тому Запорізька юстиція спільно з Відділенням Нотаріальної палати України в Запорізькій області взяли на себе місію з організації та проведення мобільних точок надання консультацій громадянам похилого віку з питань вчинення нотаріальних дій.

#ПідЗахистомПрава
#ЗнаюДіюЗахищаю!