Флешмоб #РазомПротиБулінгу крокує Україною

16 Вересня 2019 року о 12:43

Багато хто у своєму життті стикався з таким явищем як булінг. Частіше всього в одному випадку зустрічаються одразу три елементи явища – кривдник (булер), потерпілий (жертва булінгу), спостерігачі. Але не кожен знає що робити в таких ситуаціях.

Булінг – дія або бездіяльність, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого була або могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу 16 вересня 2019 стартує флешмоб #разомпротибулінгу ініційований Міністерством юстиції України, покликаний привернути увагу до цієї проблеми у нашому суспільстві та недопустити цькування серед дітей та підлітків.

Запорізька юстиція також долучилася до флешмобу та пропонує усім, кому не байдужа тема протидії булінгу підключитися до цієї акції.

Якщо хочеш приєднатися до флешмобу – розмісти мотиваційне відео або фото з хештегом #разомпротибулінгу, під яким розкажи історію з життя чи власні переживання/думки з приводу цього явища.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо сказати «НІ» булінгу. Тільки тоді, коли ми зрозуміємо, що булити не круто – наша свідомість буде вільна для інших цікавих занять, які дійсно важливі. Займатися спортом – круто, займатися творчістю – круто, мандрувати – круто, допомагати іншим – круто!

Нагадуємо, якщо ти став жертвою або свідком булінгу і не знаєш  куди звернутись, то отримати пораду чи допомогу можна за номерами телефону: 11611 з мобільного, 0 (800) 500 225, 0 (800) 213 103.

 

#РазомПротиБулінгу