«Фестиваль сім’ї»: юстиція єднає родини

18 Червня 2019 року о 11:09

Фахівці районних відділів ДРАЦС та ДВС, разом з сотнями бердянських родин, пройшли цими вихідними урочистою ходою від пам’ятника левам на Приморській площі до парку ім. Шмідта, де були розташовані основні локації «Фестивалю сім’ї», що вкотре об’єднує мешканців та гостей міста у велику дружну родину.
Незмінним лозунгом Фестивалю сім’ї залишається «Щаслива родина – міцна країна!». Міцна родина– споконвічні цінності українського народу, а дружна сім’я – традиційна запорука й головна умова успішності українця. Завдяки родині міцніє і розвивається держава. Метою проведення фестивалю є ствердження сімейних цінностей, їх укріплення і підтримка з боку держави.
Організатори підготували для городян безліч розважальних і пізнавальних локацій. Тут і гра у теніс, виставка картин, стрибки на батуті, шоу мильних бульбашок, спів у караоке, а малеча мала можливість зробити улюблений аквагрим. Серед значної кількості локацій, яскраво виділявся інформаційний майданчик Бердянського міськрайонного відділу державної виконавчої служби, на якому кожна родина мала змогу дізнатися про можливості, що надаються Міністерством юстиції для збереження сімейних цінностей, традицій та відповідальності і зменшення кількості розлучень.
В ігровій формі було представлено сценку ,в якій злий дракон сховав у вежі принцесу, а добрий виконавець — її врятував. Крім того, на свято завітав щедрий ведмедик який пригощав діточок і бажаючих цукерками. А для батьків було проведено консультування та інформування щодо хвилюючих питань – “Поїхати з дитиною за кордон-легко!”, “Суд за участі присяжних”, “Немає грошей на аліменти?Допоможемо знайти роботу!”, “Зупинимо булінг разом!”. На прикінці свята, усі залишились задоволеними,а бажаючі отримали буклети та плакати “Я МАЮ ПРАВО”
Довідково: «Фестиваль сім’ї» — це один з наймасовіших загально-міських заходів, який засновано у 2012 році та з кожним роком стає найулюбленішим святом сімей нашої області. З 2017 року свято підтримується Ініціативами інфраструктурної програми для України, що виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.