Фахівцями запорізької юстиції проведено ознайомлення відвідувачів Запорізького окружного адміністративного суду

17 Липня 2019 року о 12:17

16 липня 2019 року працівниками Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти запорізької юстиції проведено інформування в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  відвідувачів Запорізького окружного адміністративного суду.

Фахівці юстиції ознайомили відвідувачів з метою та основними напрямками правопросвітницьких заходів та темами кампаній, які допоможуть громадянам дізнатися про їх права, а також про зміни в законодавстві.

Усі охочі отримали інформаційні тематичні буклети «Відповідальне батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Отримуй аліменти!», «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача», «Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника», «Суд за участі присяжних», «Чесна платіжка».

Крім цього, в приміщенні Запорізького окружного адміністративного суду було розміщено інформаційні матеріали з інформацією в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», де кожен бажаючий зможе ознайомитись.

#ЯМаюПраво!

#ВідповідальнимБатькамУрядоваПідтримка

#ЧужихДітейНеБуває

#НеПереплачуйтеЗаТеплоТаГарячуВоду

#ЯМаюПравоБутиПрисяжним