Фахівцями управління юстиції проведено воркшоп «Чесна платіжка»

2 Липня 2019 року о 14:40

З метою реалізації просвітницької кампанії «Чесна платіжка» в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!», фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти запорізької юстиції 02 липня 2019 року провели воркшоп з трудовим колективом «Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки» Запорізької обласної ради.

Запроваджена програма спонукатиме місцеву владу відповідально вкладати кошти місцевих бюджетів у модернізацію ЖКГ.

Для кожного з нас важливим є сума, яка стоїть у платіжці. Громадяни України не повинні переплачувати за повітря і за неефективність місцевих постачальників послуг. Саме тому Кабінет Міністрів України зафіксував економічно обґрунтовану граничну вартість тепла на рівні 1400 гривень.

За попередніми оцінками зниження тарифів по всій країні становитиме близько 14%, а в окремих містах люди платитимуть менше на 40%.

Також Кабінет Міністрів України прийняв постанову для врегулювання ціни на гарячу воду по всій Україні. Після прийняття документу максимальний тариф для населення становитиме 83 гривні за кубометр гарячої води за наявності рушникосушильників та у разі відсутності рушникосушильників 75 гривень за 1 кубічний метр.

Під час заходу були обговорені питання щодо тарифів, як діяти в разі отримання нечесної платіжки і як домогтися перерахунку вартості опалення.

#ЯМаюПраво!НаЧеснуПлатіжку