Фахівці запорізької юстиції взяли участь у семінарі з державними реєстраторами прав на нерухоме майно та їх обтяжень

2 Грудня 2019 року о 16:32

Сьогодні, 02 грудня 2019 року, на базі Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, фахівці відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів УДР ГТУЮ у Запорізькій області взяли участь у тематичному короткостроковому семінарі з теми: «Актуальні питання діяльності державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно» з державними реєстраторами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Під час заходу учасники дізналися про законодавчі зміни у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а саме Закон України від 03.10.2019
№ 159-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності»; Закон України від 20.09.2019 № 132-IX. Зокрема, щодо визначення обсягу цивільної правоздатності та дієздатності фізичних осіб, а також особливостей встановлення обсягу повноважень представника фізичної та юридичної особи.

До того ж були розглянуті зміни до інших нормативно-правових актів за напрямком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Серед інших питань, присутні обговорили типові помилки під час проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та актуальні та проблемні питання, що виникають у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.