Запорізькі фахівці отримали нові знання в сфері протидії торгівлі людьми

7 Листопада 2019 року о 12:39

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ столітті для жодної країни світу, включаючи Україну. Експлуататори отримують прибуток через контроль та використання інших людей. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Постраждалі живуть серед нас, але часто залишаються невидимими!

05-06 листопада 2019 року фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти запорізької юстиції взяли участь у дводенному навчальному тренінгу «Розбудова спроможності місцевих суб’єктів Національного механізму взаємодії щодо співпраці у сфері протидії торгівлі людьми, виявлення, перенаправлення, надання послуг та забезпечення прав постраждалих від торгівлі людьми» для членів мультидісциплінарної групи міста Запоріжжя, організований громадською правозахисною організацією «Егіда-Запоріжжя».

Під час навчання учасники тренінгу дізналися про основні причини та наслідки торгівлі людьми. Обговорили механізми і методи попередження торгівлі людьми, визначили роль суб’єктів взаємодії в сфері протидії торгівлі людьми. Окремою темою навчання стало питання виявлення імовірно постраждалих осіб і перенаправлення їх для отримання кваліфікованої допомоги.

Тож протидіємо торгівлі людьми разом, адже лише спільними зусиллями командної роботи всіх суб’єктів Національного механізму взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми, можливо досягти позитивних результатів у роботі!

#протидійторгівлілюдьми