Фахівці Запорізької юстиції обговорювали ситуацію булінгу разом зі студентами Запорізького вищого професійного училища

18 Вересня 2019 року о 13:48

На сьогоднішній день серед учнівської молоді дуже загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останнім часом серед молоді спостерігається безліч негативних явищ в міжособистісних відносинах, які починають все більше набирати обертів та страху, і це явище має назву – булінг.

Так, сьогодні 18.09.2019 року працівники відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я маю право!» та з нагоди проведення «Всеукраїнського тижня з протидії булінгу», провели урок з елементами тренінгу для студентів Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище». Під час уроку за допомогою правових задач діти дізнавалися, які ознаки, види та наслідки булінгу існують. А також отримали інформацію, що існує відповідальність за вчинення булінгу або приховування фактів булінгу. У ході розмови правники розповідали як допомогти жертві булінгу та куди або до кого можна звернутися, якщо опинилися або стали свідками ситуації булінгу.

Завершаючи урок дійшли висновку що булити не круто, та було б набагато краще, якби люди замість булінгу робили щось добре та приємне один одному.

Після закінчення уроку усі охочі отримали інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися про види булінгу та про вирішення питань, пов’язаних з булінгом. У них також міститься інформація для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей.

#РазомПротиБулінгу