Фахівці управління юстиції взяли участь у засіданні «круглого столу» разом з громадською правозахисною організацією «Егіда – Запоріжжя»

5 Серпня 2019 року о 15:31

5 серпня 2019 року фахівці управління юстиції взяли участь у засіданні «круглого столу», який проводився громадською правозахисною організацією «Егіда – Запоріжжя».

Заступник голови ГПО «Егіда – Запоріжжя» Наталія Заїкіна розповіла про стан виявлення і реабілітації осіб, які постраждали від торгівлі людьми в Запорізькій області, заходи, які проводяться громадською організацією в рамках проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми. Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Запорізькій області у 2019 році».

Також вона презентувала проєкт «Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Запорізькій області у 2019 році» та гру «Ліза та її друзі подорожують світом». За фінансування Міжнародної організації з міграції комплекти цієї гри незабаром надійдуть до навчальних закладів та установ соціального захисту, де вони особливо потрібні для роботи з дітьми, які перебувають у групі ризику.

Представники державних органів та установ, які взяли участь у засіданні, також розповіли про проведену роботу з протидії торгівлі людьми.

Учасники зустрічі обмінялися ідеями та визначили напрямки взаємодії в цій сфері на найближчий час.

Нагадаємо, що в Україні працює Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0 (800) 505-501 або 527 (з мобільного).

На веб-сайті www.527.org.ua ви можете отримати довідку по країнах, дізнатися про правила безпечної міграції, отримати поради щодо безпечного навчання і роботи за кордоном та електронну консультацію від фахівців гарячої лінії.

#ЯМП!

#ПідЗахистомПрава