Фахівці управління юстиції провели заняття «Стоп булінг» у Запорізькому металургійному коледжі

1 Жовтня 2019 року о 10:29

Фахівці управління юстиції 30 вересня 2019 року провели заняття «Стоп булінг» під час виховної години для студентів І-го курсу Запорізького металургійного коледжу.

Правники розповіли про поняття булінгу та обговорили зі студентами ознаки і види цього небезпечного явища. Наголосили на тому, що за вчинення булінгу законодавством передбачена адміністративна відповідальність.

Особливу увагу фахівці юстиції звернули на різновиди кібербулінгу та способи захисту від нього.

Студенти з цікавістю переглянули соціальні відеоролики щодо протидії булінгу, взяли участь в обговоренні шляхів протидії цьому явищу та відпрацювали на практиці спосіб протистояння словесному цькуванню за формулою “stop – talk – walk”.

У результаті заняття хлопці й дівчата зрозуміли, що не можна допускати поширення булінгу, тому що агресори схильні залучати на свій бік більше й більше учасників. Булінг треба вчасно зупиняти, бо те, що почалося як “невинна” гра, може дуже швидко перерости в злочин. У разі якщо хтось став жертвою булінгу, не можна мовчати, треба розповісти про це батькам, педагогам, звернутись до психолога.

#разомпротибулінгу