Фахівці управління юстиції провели вебінари на правову тематику

26 Вересня 2019 року о 15:17

Сьогодні робочий день фахівців Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти розпочався з проведення вебінарів.

Так, о 10 годині заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Наталія Кравченко обговорила через Інтернет за допомогою програми Zoom з працівниками юридичних служб місцевих державних адміністрацій, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій питання «Порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів. Офіційні тексти нормативно-правових актів». Учасники вебінару особливу увагу звернули на необхідність використовувати в своїй професійній діяльності тексти нормативно-правових актів, опубліковані в офіційних друкованих виданнях.

А через півгодини, о 10-30, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Аліна Грипась провела вебінар для відповідальних секретарів і членів районних, міських міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення на тему «Підвищення правосвідомості та правової культури населення». Учасники вебінару обговорили завдання правової освіти, напрямки, в яких слід працювати для підвищення рівня правової культури населення Запорізької області, форми і методи правоосвітньої діяльності органів виконавчої влади, організацій та установ.

Управлінням юстиції запроваджено проведення таких онлайн-зустрічей, тому що вони дозволяють заощадити час працівників органів, установ, організацій та водночас донести до них потрібну інформацію.

Ознайомитись із графіком проведення вебінарів з правової роботи можна за посиланням https://justzp.gov.ua/pravova-robota/