Фахівці управління юстиції провели урок з протидії булінгу в ЗОШ № 58 м. Запоріжжя

19 Вересня 2019 року о 17:25

Правники з дітьми розглянули поняття, ознаки та види булінгу, заходи, яких треба вживати у випадках цькування. Представники управління юстиції особливо наголосили, що не слід мовчати в ситуації булінгу, треба просити про допомогу, щоб припинити знущання. Також зауважили, що діти, які є свідками булінгу, не повинні бути байдужими спостерігачами, щоб не створювати сприятливі умови для булерів. Булінг – це насильство. Той, хто в дитинстві кривдить інших, ймовірніше за все, буде робити це і в дорослому віці.

Учні з цікавістю переглянули соціальні відеоролики з порадами, як запобігти цькуванню та боротися з цим ганебним явищем.

Школярі виконали низку практичних вправ, спрямованих на розвиток уміння керувати своїми емоціями, виховання толерантності та поглиблення розуміння правил співжиття в суспільстві.

У результаті уроку діти поглибили свої знання з права та дізналися, що вони можуть звернутися за захистом своїх прав на Національну дитячу «гарячу» лінію для дітей та батьків за номером 116-111.

#разомпротибулінгу