Фахівці управління юстиції проконсультували громадян у ході консультативно-правових зустрічей

20 Червня 2019 року о 17:02

Фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти запорізької юстиції 20 червня 2019 року спільно з районною адміністрацією Запорізької міської ради по Комунарському району та спільно із Запорізькою міською радою провели консультативно-правовові зустрічі в приміщеннях Комунарської районної адміністрації та Палацу культури «Орбіта» у Вознесенівському районі міста Запоріжжя.

Фахівці юстиції надали 6 правових консультацій громадянам, які звернулися за захистом своїх прав. Серед питань, які найбільше цікавлять запоріжців, – надання безоплатної вторинної правової допомоги, захист прав споживачів житлово-комунальних послуг та членів садових товариств.

Правники ознайомили мешканців міста Запоріжжя з правопросвітницькими кампаніями Міністерства юстиції України «Відповідальне батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Суд за участі присяжних», «Я маю право на виконання рішення суду» та іншими.

Усі охочі отримали примірники видання «Юстиція відкрита для людей», інформаційні тематичні буклети «Відповідальне батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Отримуй аліменти!», «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача», «Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника», «Суд за участі присяжних». У приміщенні Комунарської районної адміністрації міста Запоріжжя були розміщені відповідні інформаційні плакати.

Фахівці юстиції надали практичні поради громадянам та відповіли на їх запитання стосовно розміру, підстав та порядку нарахування аліментів, нових правил виїзду з дитиною за кордон, стягнень, які можуть бути застосовані до боржника, та інших правових ситуацій.

Нагадаємо, що такі консультативно-правові зустрічі проходять кожного третього четверга місяця з 10-00 до 12-00 за такими адресами:

1) вул. Чумаченка, 32, м. Запоріжжя, (061) 287-09-36;

2) вул. Лермонтова, 9, м. Запоріжжя, (061) 224-23-55.

Наступні зустрічі відбудуться 18 липня 2019 року.

#ЯМаюПраво!

#Захищай_свої_права_разом_з_Мін’юстом!