Фахівці сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини ГТУЮ у Запорізькій області провели інформування громадян

28 Серпня 2019 року о 16:17

Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення та підтримки населення, організовує виконання рішень державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у цій сфері. За допомогою та захистом своїх прав у цю установу щодня звертається велика кількість мешканців нашого міста.
Сьогодні фахівці сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини ГТУЮ у Запорізькій області мали змогу проінформувати працівників та відвідувачів закладу про нові та актуальні кампанії Міністерства юстиції України.
Для розміщення у приміщенні Управління були надані плакати та буклети, які допоможуть громадянам захистити свої права у різних сферах життя, дізнатися про те, як не переплачувати за тепло та гарячу воду, куди звертатися щодо неплатників аліментів, які знижки на оплату навчання дитини можна отримати, як виконуються рішення суду, та ще багато інших питань.
#ЯМП
#ЮстиціяВідкритаДоЛюдей!
#ВідповідальнеБатьківство!
#ЧеснаПлатіжка
#ПравоНаВиконанняРішеньСуду