Фахівці юстиції взяли участьу засіданні «круглого столу» за темою «Оцінка рівня задоволеності громадян якістю окремих аспектів функціонування судів в Запорізькій та Херсонській областях»

5 Липня 2019 року о 15:30

Сьогодні, завідувач Сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Тетяна Пригор взяла участь у засіданні «круглого столу» за темою «Оцінка рівня задоволеності громадян якістю окремих аспектів функціонування судів в Запорізькій та Херсонській областях».

Під час круглого столу було презентовано результати опитування з використанням методики карток громадянського звітування щодо задоволеності відвідувачів судів Херсонської та Запорізької області якістю їхнього функціонування та рекомендації громадськості щодо покращення якості надаваних судових послуг. На засіданні були присутні представники судів Запорізької області, представники органів державної влади, а також громадськість.

У ході зустрічі представникам судів були надані інформаційні матеріали кампаній Міністерства юстиції України, зокрема «Суд за участі присяжних», які будуть розміщені на інформаційних стендах приміщень судів.

#ЯМП
#ЮстиціяВідкритаДляЛюдей

#СудЗаУчастіПрисяжних