Фахівці юстиції в рамках проекту «Від мрії до дії» провели екскурсію для школярів

16 Травня 2019 року о 12:38

Проект Міністерства юстиції України «Від мрії до дії», який активізує роботу з профілактики правопорушень і об’єднує навколо цього всі профільні органи, продовжує крокувати Запорізьким регіоном та знайомити школярів і підлітків з усіма можливими розвитками подій у житті, в залежності від обраного ними шляху.
Так, діти вже мали змогу побачити у виправній колонії №77, що чекає на тих, хто стає на хибний шлях порушення закону та скоєння злочинів. А вже наступного дня ознайомилися з протилежним життєвим вибором – з тими, хто служить закону, забезпечує порядок та бореться із злочинністю – працівниками Головного управління національної поліції України.
Ще один гарний приклад для наслідування – наші рятівники, справжні герої. Тож саме до них і була організована наступна екскурсія. 15 травня діти побували у головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області, де із захватом слухали екскурсовода, з неприхованою цікавістю розглядали знешкоджені боєприпаси, рятувальне знаряддя й інші експонати музею надзвичайних ситуацій. Загалом діти кажуть, отримали купу вражень і більшість з них обов’язково прийдуть сюди працювати, коли виростуть. Крім того вони мали змогу фотографуватися у справжньому пожежному автомобілі та у справжньому рятувальному кашкеті, який пахне згарищем.
Нагадаємо, що ці тематичні екскурсії проводяться в рамках проекту Міністерства юстиції «Від мрії до дії». Ідея з’явилася завдяки досить високому рівню злочинності серед неповнолітніх. Саме тому дітям вирішили показати певні професії, аби вони отримали гідний приклад для наслідування або ж, навпаки – хибний для уникнення таких моментів у своєму житті.
На дітей очікуює ще багато екскурсій, зокрема до патрульної поліції та національної гвардії. А для учнів старших класів запланували повчальний візит до слідчого ізолятору.
#Від_мрії_до_дії
#Мінюст
#Запорізька_юстиція