Фахівці юстиції провели правороз’яснювальну роботу з громадянами по Олександрівському району

28 Серпня 2019 року о 12:13

Працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області проводилась правороз’яснювальна робота з громадянами по Олександрівському району на теми: «Чесна платіжка», «СтопБулінг», «СтопНасильство», а також «Податкова знижка», «Виїзд з дитиною за кордон»,  «Виконання рішення суду» тощо, в рамках загальнонаціонального проєкту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час інформування обговорили правила виїзду з дитиною за кордон, пільги на розвиток дитини для сумлінних батьків, порядок оформлення аліментів за взаємною згодою, порядок отримання податкової знижки на навчання, порядок отримання послуги «Муніципальна няня».

У зв’язку з початком нового навчального року, громадянам було особливо цікаво дізнатися про право на отримання податкової знижки. Для батьків можливість повернути певну частину коштів сплачену за навчання, буде приємним бонусом до освіти, що здобуде дитина після закінчення учбового закладу. Також, таким правом може скористатися і той, хто навчається, якщо має дохід та сам платить за своє навчання.

Проте, варто пам’ятати, що податкова знижка не надається приватним підприємцям, і її не можна отримати на оплату навчання на військовій кафедрі та інших курсах в закладах освіти та на навчання за кордоном.

Також, громадяни дізналися про запобігання та протидію домашньому насильству.

Під час проведення інформування було надано відповіді на всі запитання та роздано тематичні буклети.

Додатково,  до відома було ознайомлено громадян щодо запровадження #ЕлектронногоДокументообігу в органах публічної влади та в установах, підприємствах, організаціях тощо.

 

#ЯМаюПраво!

#ВідповідальнеБатьківство

#ЧужихДітейНеБуває

#СтопНасильство!

#ЯМаюПравоБутиПрисяжним

#ЕлектроннийДокументообіг

#ПравоНаВиконанняРішеньСуду

#ПоїхатиЗДитиноюЗаКордон-Легко

#ЧеснаПлатіжка