Фахівці юстиції продовжують інформувати щодо правил вивезення дитини за кордон

29 Липня 2019 року о 17:52

Літній період  – це час відпусток, час, коли батьки найчастіше  їдуть з дитиною за кордон. Та, на жаль, фіксуються непоодинокі випадки, коли один з батьків відмовляється давати згоду на вивезення дитини за кордон.  Саме тому, 29 липня 2019 року фахівцями сектору зв’язків з громадськістю Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області було проведено інформування у візовому центрі Меркурій-тур та турагенції  Anextour. В межах реалізації правопросвітницької кампанії МЮУ «Поїхати з дитиною за кордон легко»  працівникам  та відвідувачам надано консультації, як діяти в проблемних ситуаціях. Під час бесіди одним із головних запитань було, як поїхати з дитиною за кордон, якщо вона проживає з одним із батьків, який не перешкоджає її спілкуванню другому з батьків? Нагадаємо, що для цього потрібно зробити наступне:

  • надіслати другому з батьків рекомендованого листа про те, що маєте намір виїхати за кордон з дитиною, зазначивши країну, мету та тривалість поїздки;
  • на кордоні пред’явити копію рішення суду або органу опіки і піклування про визначення місця проживання дитини разом з одним із батьків (якщо відоме місце його проживання).
  • повернутися в Україну з дитиною у строк до 1 місяця з дати виїзду.

Окрім цього, під час інформування громадян ознайомили й з іншими значимими проєктами Мін’юсту, такими як «Відповідальне батьківство», «Чужих дітей не буває», «Стоп насильство». Для майбутніх відвідувачів працівникам агенцій надано інформаційні буклети.

#МінЮст
#ВідповідальнеБатьківство
#ЧужихДітейНеБуває

#СтопНасильство!