Фахіці управління юстиції взяли участь у презентації проекту популяризації електронної демократії та електронної комерції

13 Серпня 2019 року о 11:07

12 серпня 2019 року фахівці управління юстиції взяли участь у презентації проекту «Вдосконалення консультаційних, навчальних та інформаційних послуг, що надаються громадянам бібліотеками м. Запоріжжя та Запорізької області з метою популяризації електронної демократії та електронної комерції», що відбувся в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці.

Координатор проекту Інна Павленко розповіла про стан залучення населення до користування державними та приватними електронними сервісами в Україні. Зауважила, що у процесі навчання громадян перед бібліотекарями постають певні проблеми. Вирішити їх допоможе оновлений підхід до впровадження програми популяризації е-послуг.

Одним із основних завдань, які ставлять перед собою Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека та громадська організація «Запорізька бібліотечна асоціація», є розробка уніфікованого алгоритму роботи бібліотек з е-послугами.

Організатори заходу запропонували присутнім представникам органів державної влади і приватних установ долучитися до підготовки уніфікованого методичного посібника для бібліотекарів щодо е-послуг, які надають відповідні органи, установи, та в подальшому співпрацювати в напрямку підвищення обізнаності населення щодо можливостей електронної демократії та електронної комерції.

Учасники засідання обговорили можливості співпраці та проблемні питання, з якими можуть зіткнутися бібліотекарі в процесі навчання громадян.

Представник управління юстиції розповсюдила під час заходу інформаційні буклети «Не переплачуйте за тепло та гарячу воду», «Встановив ГБО – отримай податкову знижку», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Отримуй аліменти!», «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?», «Суд за участі присяжних» та інформаційний плакат «Електронні сервіси Міністерства юстиції України».

#ЯМП!

#ОнлайнБудинокЮстиції