До Дня Незалежності України на Запоріжжі проведено інтерактивно-пізнавальний урок для дітей

22 Серпня 2019 року о 16:07

Про історичні етапи становлення, символи, культурні цінності дізналися вихованці центру творчого розвитку дітей «KROKUS».

21 серпня фахівці юстиції Запоріжжя посилюючи підвалини соціального партнерства, за сприянням громадської організації “Відкритий світ і Україна” в рамках створеного ними проєкту “Krokus”, який спрямований на організацію дозвілля та позашкільної діяльності дітей по напрямках, що впливають на емоційний, інтелектуальний, фізичний та соціальний розвиток, провели інтерактивно-пізнавальний урок для дітей віком від 5 до 10 років.

Метою заходу було формування уявлення дітей про етапи становлення незалежності України, її державні символи, культурні цінності; ознайомлення з найбільшими містами України, у тому числі столицею України – містом Києвом; розвиток активного пізнавального ставлення до своєї Батьківщини; ознайомлення з правами дітей, їх реалізацією та захистом.

Заняття було поділено на дві частини, перша спрямована на розповідь про становлення й символи державності України, в ході якої дітям показано відеоролик з офіційними знаками нашої держави: Прапором, Малим державним Гербом та солов’їною піснею – Гімном України. Діти дізналися про походження символів та їх смислове значення. В ігровій формі разом з дітьми зібрали історичну карту-пазл України, яка демонструє найбільш цікаві сторінки з історії нашої держави – давні кургани та поселення перших племен, фортеці, православні собори, місця видатних битв, пам’ятки архітектури та садово-паркового мистецтва, а також видатних особистостей, пов’язаних з певним регіоном (областю). За допомогою карти ми також простежили історію українських земель.

В ході другої частини уроку діти дізнались про свої права та механізми їх захисту. Граючи покроково пройшли лабіринт та карту «Прав дитини», аби відпрацювати навички до кого звертатись при порушенні своїх прав, інтересів. Діткам був показаний навчальний відеоролик про їх права та обов’язки.

Підводячи підсумки уроку фахівці юстиції відзначили неабияку захопленість та активність дітей, тому кожному з вихованців вручили «Посвідчення про знання своїх прав» та книжку-розмальовку.

#ЮстиціяДітям!

#ЗДнемНезалежностіУкраїно! #ЗДнемДержавногоПрапоруУкраїно!