Для запорізьких школярів провели правову гру «Я – споживач»

26 Вересня 2019 року о 16:46

Сьогодні кожен споживач, навіть наймолодший, зобов’язаний знати хоча б мінімум своїх прав, якими він володіє, та на що слід звертати увагу купуючи товар. Саме тому, фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти запорізької юстиції 26 вересня 2019 року провели правову гру «Я – споживач» для учнів 7 класу Запорізької загальноосвітньої школи № 30.

Зустріч розпочалася з проведення цікавої гри «Дерево споживчих прав»,  у ході якої школярі з цікавістю визначали, про яке саме споживче право йдеться у запропонованих ситуаціях: про право на якість, право на безпеку, право на вибір, право на захист або право на інформацію.

Далі юристи звернули увагу дітей на те що, право на безпеку споживання гарантується державою, а одним із способів забезпечення дотримання цього права є відповідне маркування товарів. Про що попереджає або повідомляє споживача це чи інше маркування діти розглядали у відео-презентації.

Щоб закріпити отримані знання діти разом з фахівцями юстиції провели експертне оцінювання етикеток продовольчих та непродовольчих товарів за запропонованими критеріями. На завершення правового заходу школярам було запропоновано намалювати власну ідеальну етикетку товару.