Дітлахи запорізьких шкіл продовжують дізнаватися про свої права за допомогою уроків « Я маю право!»

4 Вересня 2019 року о 15:52

З перших днів  нового  навчального року діти запорізьких шкіл почали активно дізнаватися про свої права.

Так 03-04.09.2019 року фахівці Управління державної реєстрації нормативно – правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області  завітали до учнів Запорізького навчально-виховного комплексу №42, Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія», Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 59, та Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 84. Метою зустрічі було ознайомлення учнів з правами дітей,  та донести до них яку важливу роль відіграють права в житті суспільства.

Працівники запорізької юстиції розповіли  дітлахам про Конституцію України та про Конвенцію ООН «Про права дитини». Після чого в інтерактивній формі, за допомогою ігор та практичних завдань вивчали власні права та можливості їх захисту у разі порушення та наголосили, що прагнучи захистити свої права не можна порушувати права інших дітей.

Під час уроку учні заповнювали картку «Права дитини» та активно коментували якими правами вони вже користуються.

У своєму дитячому віці наші маленькі громадяни вже сьогодні розуміють, що у суспільстві є ряд обов’язкових правил, яких необхідно дотримуватись.

Для закріплення знань про права дитини, учні пограли із «Правовим деревом», в ході чого дітлахи ще раз згадали свої права та правила і зробили висновок: що важливо не тільки знати свої права та вміти їх відстоювати, але потрібно пам’ятати й  свої обов’язки.

#УрокЯМП2019