День вишиванки – особливий день для українців

16 Травня 2019 року о 14:33

День вишиванки святкують кожного третього четверга травня як в Україні, так і по усьому світові. Традиція прикрашати одяг вишивкою в Україні з’явилася декілька століть тому і одразу стала гордістю нашого народу.

Це свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного іншого свята. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Ось і правники юстиції Запорізької краю також долучилися до цього пречудового свята та розпочали день з гарних Вишиванок. В усіх містах районах Запорізької краю фахівці юстиції надавали безкоштовні правові консультації громадянам, з самих нагальних для них питань.

Для того, щоб показати громадянам, як державні службовці підтримують народні традиції, створення та носіння етнічного вишитого українського одягу кожний фахівець юстиції сьогодні вів прийом громадян у традиційному українському вбранні.

Нагадуємо, що отримати безкоштовні правові консультації Ви можете в кожному місті та районі Запорізького краю.

Для того, щоб дізнатися про дні та часи прийому громадян в запорізькій юстиції, ви можете зателефонувати (061) 2390155 або зайти за цим посиланням.

Крім того, свої запитання Ви можете залишити у віртуальній громадській приймальні, зробивши клік на це посилання.