16.10.2019 – Тематичний короткостроковий семінар «Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування»

15 Жовтня 2019 року о 10:58

16 жовтня 2019 року відбудеться тематичний короткостроковий семінар «Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування», який проводиться Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області спільно із Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій.

В рамках семінару планується висвітлення тематики щодо змін та новацій до Закону України «Про державну службу»; практичних питань реалізації законодавства про державну службу, у т.ч. проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, дисциплінарної відповідальності державних службовців та ін.; а також інших актуальних питань у сфері публічного управління.

Реєстрація слухачів відбудеться 16 жовтня 2019 року з 8.30 до 9.00 у Центрі за адресою: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу), IV поверх, аудиторія 49. Проїзд маршрутним таксі, трамваєм до зупинки «Трампарк»; маршрутним таксі, тролейбусом – «Пл. Пушкіна».

Орієнтовний регламент роботи семінару з 9.00 до 15.30.

З метою отримання роздаткових матеріалів, слухачам при собі бажано мати електронні носії інформації (USB флеш-накопичувач).