Аліменти та податкова знижка на навчання – про це та інше говорили в ДНЗ №3 “Райдуга”

19 Червня 2019 року о 12:05

Фахівці юстиції продовжують активну правопросвітницьку роботу, тому 14 червня 2019 року з метою інформування завітали до дошкільного навчального закладу № 3 “Райдуга” Запорізької міської ради.
Головною темою зустрічі стали кампанії Міністерства юстиції “Я маю право на виконання рішення суду”, “Відповідальне батьківство”, “Я маю бути присяжним”. Тому разом с трудовим колективом дошкільного закладу начальник відділу банкрутства ГТУЮ у Запорізькій області Максим Вікторович Югаєв провів змістовну бесіду.
«Зверніть увагу, що умисне невиконання рішення суду, що набрало законної сили, або перешкоджання його виконанню карається штрафом від 8500 тисяч гривень до 17 000 гривень, а в найгірших випадках – позбавленням волі до трьох років. Таким чином, щоб уникнути незручностей, краще своєчасно сплати борг або виконати рішення суду», – зауважив Максим Вікторович. І підкреслив, що зараз питання аліментів є одним із найгостріших, тому дуже важливо своєчасно сплачувати аліменти.
Поряд з цим батьків, що мають старших дітей турбувало питання податкової знижки на навчання.
«Ще рік тому соціальну пільгу на навчання отримували виключно студенти-контрактники вишів або ж їх батьки. Зараз ситуація змінилась, і, завдяки змінам ініційованих Мін’юстом в рамках проекту #ЧужихДітейНеБуває аудиторія пільговиків значно розширилась», – на цьому наголосив Максим Вікторович. Також додав, що для батьків є дуже важливо допомогти дітям отримати гідну освіту в майбутньому.
Зустріч тривала не одну годину, адже на ній було обговорено безліч хвилюючих питань, а саме, як зупинити і протидіяти булінгу, все, що стосується аліментів та їх сплати, як отримати урядову підтримку відповідальним батькам. Але, як показує практика, обговорення завжди недостатньо, тому кожен учасник бесіди отримав буклети з всією необхідною інформацією, а саме «Пам’ятка боржника», «Зупинимо булінг разом», «Виконання рішення суду – пам’ятка для стягувача», “Я маю право на виконання рішення суду” та «Податкова знижка на навчання».