Адресна правова допомога – крок назустріч суспільним проблемам

23 Квітня 2019 року о 16:58

Сьогодні, 23 квітня  2019 року, підтримуючи практику надання адресної безоплатної правової допомоги незахищеним верствам населення, які перебувають в соціальних, соціально-медичних установах та закладах області, правники юстиції Запоріжжя разом із місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги завітали до підопічних Запорізького геріатричного пансіонату.

Громадян похилого віку турбувало вирішення питань про скасування кредитної угоди, як захистити їх права, як споживачів, як отримати  матеріальну допомогу від органів місцевого самоврядування.

Фахівці юстиції поспілкувалися з кожним підопічним пансіонату, який звернувся по допомогу, розповіли як діяти й до кого можна звернутися, щоб вирішити власне питання.

Підопічні зацікавлено вислухали інформацію щодо ініціатив  Міністерства юстиції України та кампаній, що реалізуються Міністерством. Усі бажаючі отримали інформаційні матеріали загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Учасники зустрічі подякували за корисну інформацію та висловили бажання ще раз зустрітися з правниками Запорізької юстиції та місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Надання адресної безоплатної правової допомоги  значно полегшує доступ  незахищеним верствам населення до правової допомоги. Усі громадяни, які не мають можливості особисто звернутися до органів юстиції Запорізької області у зв’язку із станом здоров’я, можуть скористатися адресною правовою допомогою, зателефонувавши за номером прямої «гарячої» телефонної лінії (061) 239-01-55, або ж надіслати електронного листа, скориставшись віртуальною громадською приймальнею офіційного Інтернет-сайту Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області: https://justzp.gov.ua/questions_form/.