Соціальними партнерами Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області проведено інформування в оздоровчих таборах

25 Липня 2019 року о 18:20

24 та 25 липня 2019 року у рамках всеукраїнського правопросвітницького проєкту «Я маю право» під час інтерактивної бесіди обговорили алгоритми виходу із ситуацій, які порушують права дітей. Так, під час відпочинку у літніх таборах м. Бердянська «Червона гвоздика», «Аіст» та «Криворізький гірник» партнерами Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області в особі Дмитра Валентиновича Сухініна, було проведено ряд правопросвітницьких зустрічей з підлітками. Діти з цікавістю підтримували бесіду. Основною метою заходу було підвищення юридичної грамотності дітей та формування основ правової культури в суспільстві.

«Я хочу наголосити на тому, що ми не тільки інформуємо юних громадян про їх права, але й даємо розуміння, як захищати ці права, як діяти у різних ситуаціях. Ми намагаємося дати чіткі й зрозумілі поради, як протидіяти порушенню прав. Ми проводимо інтерактивні бесіди не тільки для дітей, але й для трудового колективу оздоровчих таборів. Вже який рік поспіль територіальні органи Міністерства юстиції України реалізують правопросвітницький проєкт «Я маю право», і я, вірю, що попереду ще багато правопросвітницької роботи у цьому напрямку. І ми, як соціальні партнери будемо тісно співпрацювати з запорізькою юстицією, щоб наші громадяни, і не має різниці – юні чи дорослі, чітко знали як захистити свої права», – зауважив Дмитро Валентинович.

У ході проведення зустрічей було розглянуто основні кампанії Міністерства юстиції – «Відповідальне батьківство», «Стоп булінг!», «Чужих дітей не буває». Окрім цього, для підвищення правової освіти підлітків було проведено лекцію щодо євроатлантичної інтеграції України.